🌺🌼🌺 طلوع بخشش در سامانه حلالیت

آنکه تهمت زده بود، از بخشنده حلالیت گرفت.

نخستین بخشودگی سامانه حلالیت در آغاز سال نو رخ داد

به لطف خداوند امروز دهم فروردین ۱۴۰۳ نخستین حلالیت در سامانه حلالیت انجام شد. آقای ((الف.ل.))  علیه آقای ((س.ش )) مطالبی خلاف واقع را در اینترنت منتشر کرده بود و سپس پشیمان شده بود. بنابراین برای کسب حلالیت پیامی برای یافتن ایشان در سامانه درج کرده بودند. حلالیت دهنده از طریق سامانه از پیام وی آگاه شد و آقای (( الف.ل)) را بخشید و از حق معنوی و قانونی خود در این باره گذشت فرمود

خداوند را به عدد مهربانی هایش با مخلوقات شکر/

با احترام به همه ی حلالیت خواهان و حلالیت دهندگان: عباس موزون

 

 

بیش از یک دهه در پی صاحب طلا

هموطن شریف مشهدی بیش از ده سال است در جستجوی یافتن صاحب یک دستبند طلاست

این هموطن عزیز مشهدی پیام زیر را در سامانه حلالیت منتشر فرموده اند:

با سلام حدود سال های ۹۰ تا ۹۲ دستبند طلای زنانه ای در ایستگاه اتوبوس نبش چهارراه لشگر واقع در خیابان عدل خمینی مشهد پیدا کردم. با وجود تلاش زیاد برای پیدا کردن صاحب دستبند متاسفانه به نتیجه نرسیدم. خوشحال میشم اگر بتونم صاحبش را پیدا کنم.

درود خدا بر پاکی و شرافت ایرانی و خراسانی/

با احترام به همه ی حلالیت خواهان و حلالیت دهندگان: عباس موزون

 

 

بدهکار پس از 19 سال طلبکار را یافت

بدهکار اهل کرج با ثبت فراخوان در «سامانه حلالیت» توانست طلبکار خود را پس از 19 سال در گیلان بیابد.

خرداد سال 1384 آقای پژمان نژادی هموطن اهل کرج تعدادی گوشی موبایل از همکار خود هادی هدایت خریداری کردند و در ازای آن چکی به امانت به ایشان دادند اما به علت آسیب مالی پیش بینی نشده که به آقای نژادی وارد شد تا مدتها توان پرداخت مبلغ گوشی ها را نداشتند و آقای هدایت هم از کرج کوچ کردند و ارتباط این دو نفر قطع شد.

در خرداد 1403 آقای نژادی در سامانه حلالیت موضوع را ثبت کردند و درخواست کردند برای یافتن آقای هدایت به ایشان کمک شود. مدیر سامانه حلالیت با انتشار یک فراخوان در فضای مجازی از کلیه هموطنان کمک خواستند و آقای هدایت طی چند ساعت توسط مخاطبان صفحه اینستاگرامی مدیر سامانه پیدا شدند. سپس در گفتگوی سه جانبه، بین طرفین و مدیر سامانه حلالیت در فضایی دوستانه و مهرآمیز مذاکره کردند و برای رو به رو شدن طلبکار و بدهکار در نشستی مشترک قرار ملاقاتی گذاشته شد. به لطف خدا این هفته جناب نژادی و هدایت در کرج دیدار خواهند داشت تا برای حل و فصل موضوع با یکدیگر همفکری و توافق کنند./ 

درود خدا بر نیکمردان البرز و گیلان و ایران./

با احترام به همه ی حلالیت خواهان و حلالیت دهندگان: عباس موزون

 

 

بانوی تهرانی - تبریزی ده سال سختی را بخشید

بانوی زجرکشیده درخواست حلالیت همسر سابق را پذیرفت.

آقای «علی.ب» با ارسال پیام زیر به سامانه از همسر سابق خود سرکارخانم وحیده خاتمی حلالیت خواستند. از سوی سامانه حلالیت با خانم خاتمی تماس تلفنی برقرار و با قدری توضیحات و مذاکرات، به لطف خدا و با بزرگ منشی و روحیه ی کریمانه ای که خانم خاتمی داشتند. ایشان راضی به حلالیت آقای «علی.ب» شدند.

 

متن پیام اولیه ای که آقای «علی.ب» در سامانه حلالیت ثبت کردند:

«ده سال زندگی مشترک، امان از آزارهایی که متاهلین روا می‌دارند- امان از اشتباهات من - خدا خیرتون بده -

برای یکبار هم که شده ببینمش، توی چشمام نگاه کنه و بگه حلالم کرده، عمری دعاتون می‌کنم.»

درود خدا بر امثال سرکارخانم وحیده خاتمی و هر بخشنده و حلال کننده ی دیگر./

با احترام به همه ی حلالیت خواهان و حلالیت دهندگان: عباس موزون

 

حلالیت خواهی دانش آموز

دختر دانش آموز پس از بیست و پنج سال حلالیت گرفت  

از سوی سامانه حلالیت با وساطت یکی از همکاران دبیرستان بانو مجتهده امین (خانم هرندی) مذاکره ای با مدیریت مدرسه (خانم ایرانمنش) انجام و برای خانم سوده دماوندی کسب حلالیت شد.

پیام مدیر دبیرستان بانو مجتهده امین (خانم ایرانمنش) برای دانش آموز پیشین: 

به ایشون بفرمایید «حلال سلامتی شون باشه» و حتما دعا کنند که ان شاءالله به حق عصمت زهرا سلام الله علیها، تقصیرات من، خواهرم، آقای بکایی و پدر و مادرمون رو نادیده بگیرد و عفو نماید. ممنونم از واسطه ی خیر شدن تون. 

التماس دعا / پایان پیام مدیر دبیرستان.

درود خدا بر دانش آموزان حلالیت گیرنده و مدیران و آموزگاران حلالیت دهنده/ 

با احترام به همه ی حلالیت خواهان و حلالیت دهندگان: عباس موزون

 

کارمندپس از هشت سال حلالیت گرفت

پس از هشت سال رخ داد: شهامت از کارمند، حلالیت از کارفرما

کارمند یک شرکت خصوصی به سامانه حلالیت پیام و خبر داد که قبلاً در شرکتی کار می کرده و پنهانی از حساب شرکت پول برداشت و خرج شخصی میکرده و اینک پشیمان است و درخواست حلالیت دارد. پس از دریافت این پیام، از سوی سامانه حلالیت با مدیر شرکت مذکور تماس گرفتیم و موضوع را به طریقی مطرح کردیم.

متن پیام دریافتی اولیه ی فرد حلالیت خواه:

من حدود ۷ سال در دفتر مهندسی اقای مهندس (نام محفوظ) خسروی کار میکردم که سمت من در دفتر کار ایشون هم (عنوان محفوظ) بودم و هم (عنوان محفوظ) هر چقدر به ایشون میگفتم حقوقم رو زیاد کن با این حقوق کم نمیشه زندگی کرد ایشون میگفتن که طبق قانون وزارت کار میتونم بهت حقوق بدم ،و از طرفی هم ایشون هر ماه پولی رو به عنوان تنخواه برای خرج کرد شرکت به کارت من واریز میکردند و وقتی من میدیدم حقوقم زیاد نمیشود هر روز (یا چند روز یکبار) ۱۰ هزار تومان یا ۲۰ هزار تومان از کارت شرکت برای خودم بر میداشتم و به دروغ میگفتم کرایه تاکسی دادم برای رفتن به فلان کار شرکت ولی دقیقا نمیدونم تو ۶ الی ۷ سالی که پیش ایشون کار کردم چقدر ماهیانه از کارت شرکت برای خودم برداشت کردم حتی برای خرید لوازم التحریر برای دفتر یه مقدار لوازم تحریر هم برای فرزندم میخریدم و به مغازه دار میگفتم بزن به حساب خسروی حالا عذاب وجدان دارم و حلالیت میخوام.

 

متن پاسخ بزرگوارانه ای که جناب خسروی (مدیر شرکت) در گفتگو با مدیر سامانه حلالیت ارائه کردند:

«بنده ایشان را انسان شریفی می دانم و بیش از اینها به ایشان مدیون هستیم و به ایشان حلالیت دادم».

پایان پیام./

درود خدا بر شهامت کارمند و بر مناعت و حلالیت مدیر شرکت./ 

با احترام به همه ی حلالیت خواهان و حلالیت دهندگان: عباس موزون

 

 

دکتر انوشه حلالیت دادند
دکتر انوشه حلالیت دادند

 

🟢 پیام حلالیت خواه: سرکارخانم فاطمه شفیعی


دوسال قبل سازمان نظام روانشناسی اسامی افرادی که غیر روانشناس هستند و مجوز ندارند و منتشر کرد من این لیست را در صفحه شخصی خودم استوری کردم و مشخصا به دکتر انوشه اشاره کردم البته مخاطب اینستای من کمتر از ۱۰۰ نفر هست اما بعد دیدم ایشون مدرک دکترای روانشناسی دارند و در سازمان نظام افراد به هر دلیلی ممکنه مجوز نداشته باشند و لزوما جزو افراد روانشناسی زرد نیستند و ممکنه دنبال مجوز نرفته باشند یا هر دلیل دیگر به نظرم با اینکه این لیست و سازمان نظام روانشناسی کشور منتشر کرده بود اما کار من اشتباه بود که مشخصاً به یک نفر اشاره کنم چند روز پیش برای جبران کارم درمورد استوری دو سال قبلم یه توضیخی و استوری کردم که ممکنه در بین این افراد کسانی هم بوده باشند که مدرک روانشناسی دارند اما دنبال مجوز نرفته باشند و از این قبیل توضیحات اما اسمی از کسی نیاوردم خواستم شخصا از خود ایشون هم عذر خواهی کنم 🌹

 

🟢 واسطه: عباس موزون

شخصا با دکتر انوشه تماس گرفتم. تلفنی ایشان را آگاه کردم و برای سرکارخانم شفیعی حلالیت خواستم. 

 

🟢 پاسخ دکتر انوشه:
خطاب به همه ی افرادی که برای بنده پیام حلالیت خواهی می فرستن، عرض می‌کنم:

(( از صمیم قلبم حلاله و امیدوارم که خداوند ما رو مورد لطف و بخشش خودش قرار بده
من از هیچ انسانی کینه به دل ندارم. 
و امیدوارم همه ی ما در میدان لطف و بخشش خداوندی قرار بگیریم)). 


تمامی حقوق برای این سامانه محفوظ است - نسخه 1.05.00